NAUJIENOS

2017 m. gegužės 9-10 d. Kauno lopšelis – darželis ,,Dobilėlis” maloniai kviečia į atvirų durų dieną.  Tai puiki proga susipažinti su mūsų įstaiga, pedagogais, vaikų ugdymu.

 

Dienotvarkė

Atvirų durų diena

 

 

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*–*-*-*

 

Dalyvaujant respublikiniame Naisių vasaros konkurse ,,Vaikų Velykėlės 1016“,  ,,Saulutes“ grupės auklėtoja Rima bei jos ugdytiniai pagamino ir papuošė 2 m. aukščio Didžiojo margučio muliažą.

PRABALSUOTI UŽ MUS GALITE  Facebook svetainėje vaikų velykėlės 2016, ant mūsų darželio nuotraukų iki 2016 m. balandžio 14 d.:

https://www.facebook.com/events/1662991143951489/?active_tab=posts

 

 

-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*-*

 

 

Vaikai – iš prigimties tyrinėtojai, aktyviai ieškantys informacijos apie juos supančią aplinką, gamtą. Stebėdami ir eksperimentuodami, jie bando suprasti pasaulį ir tuo pačiu mokosi iš jo. Kiekvienas eksperimentas vaikui suteikia pasididžiavimo bei pasitikėjimo savimi jausmą, nes žinios jam nėra primetamos, o visas tiesas atranda pats. Todėl Kauno lopšelio darželio „Dobilėlis“  priešmokyklinėje „Čiauškučių“ grupėje 2014 -2015 m.m. buvo vykdomas ilgalaikis projektas „Įdomusis pasaulis“, kurio metu ugdytiniai galėjo atlikti bandymus, aiškintis, kodėl taip vyksta ir daryti išvadas.

Projektas – Įdomusis pasaulis

 

 

 

 

Informacija atnaujinta — 2017/05/08 | << ATGAL
2018 © Kauno l-d „Dobilėlis“ | Sukurta: Elektroninės Vizijos | MIR.LT